Урочистіть Першого Причастя

Сьогодні для нашої парафії надзвичайно радісна подія, 22 дітей приступили до  Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя.
Радіють усі, бо цього дня до їхнього серця прийшов Ісус і вони вперше у повноті взяли участь у Святій Месі, Жертві Ісуса Христа. У їхньому серці замешкав справжній Приятель.  Ця світла подія стала радісним, пам’ятним святом, що залишиться у серцях батьків, хрещених, родини та друзів на ціле життя. З великим хвилюванням та захопленням діти очікували на цей особливий день, щоб сказати Ісусові, як Його люблять та чекають на Нього.
Святе Причастя є найкращим Даром, який нам залишив Христос. “Хто споживає тіло моє і кров мою п’є, той у Мені перебуває, а Я – в ньому”. Цим Даром є сам Ісус який приходить до людини, щоб її впровадити в Свою Святу присутність. У Святому Причасті вже мають початок звершення слів Ісуса: “щоб ви були там де Я”. Кожне Святе Причастя має бути найкращою хвилиною дня і цілого життя кожної людини.
Перше Причастя – це мить, яка закарбовується у серці на ціле життя, це хвилина яка дарує радість життя, це миттєвість в якій торкаємось неба.
Перша Сповідь дитини — дуже важлива подія в житті сім’ї. З найменшого віку батьки виховують у дітях відповідальність за свої вчинки, навчають їх не боятися визнавати помилки. Приходить момент, коли дитина вже усвідомлює різницю між добром і злом, правдою та неправдою. І тоді настає час, коли батьки ведуть дітей на катехизу, щоб приготувати їх до першої сповіді та урочистого Святого Причастя. Підготовка до таїнства сповіді – це своєрідне навчання дитини відповідальності перед собою та перед Богом – нашим Небесним Батьком. Перед першою сповіддю діти проходять науку, вивчають катехизм, правди віри, у яких йдеться про те, яким має бути християнин.
У суботу 21 травня 2016 року Наші діти приступаючи до своєї найпершої у житті святої сповіді пригорнулися до нашого люблячого, милосердного Небесного Отця. Вони зробили перший свідомий крок в житті християнина. У Таїнстві відбувається безпосередня реальна зустріч дитини з Богом, де Господь – знавець їхніх дитячих сердець, простив їхні гріхи.
Дорога Дитино! Нехай ця тиха радість твоєї особливої зустрічі з Богом, яка нині наповнює твоє серденько, серця твоїх рідних, впродовж усієї мандрівки дорослим християнським життям, тебе зміцнює і підтримує. Нехай кожен твій наступний крок, іноді маленький, а іноді велетенський – буде завжди у напрямку Неба!
З молитвою о. Павло Гончарук

Comments are closed