ОБ’ЯВЛЕННЯ МАТЕРІ БОЖОЇ У ФАТІМІ 1917 РОКУ

ДРУГЕ ОБ’ЯВЛЕННЯ
Друге об’явлення відбулося 13 червня 1917 року о тій самій годині й на тому самому місці. Разом з Люсією, Жасінтою та Франциском прийшло ще близько 50 осіб. Діти встали на коліна перед дубом та відмовили Розарій. Після молитви вони побачили світло, що прийшло зі сходу. Незабаром з’явилася Богородиця. Деякі спостерігачі розповідали, що бачили затемнення сонячного світла протягом кількох хвилин після початку об’явлення. Інші були свідками того, як верхівка дуба нахилилася, немов під вагою. Хтось чув надзвичайно люб’язний голос, але слів не розумів. Ще інші, під час розмови Люсії чули шелестіння, що нагадувало гудіння бджіл.
– Що Ваша Милість бажає від мене?
– Хочу, щоб ви прийшли сюди 13-го числа наступного місяця, щоб ви продовжували щодня відмовляли Розарій та, щоб навчилися читати (прим. ходити в школу). Тоді Я скажу вам, що Я хочу. […]
– Я хотіла б Вас просити, щоб Ви забрали нас до Неба.
– Так, Жасінту й Франциска Я приведу туди дуже скоро. Але ти залишися тут ще деякий час. Ісус хоче через твоє посередництво допомогти людям пізнати Мене й любити Мене. Він хоче поширити у світі молебень до Мого Непорочного Серця. Тим, які будуть його шанувати, Я обіцяю спасіння. Ці душі будуть возлюблені Богом. Вони будуть немов квіти, доглянуті Мною, прикрашати Його престол.
– Я залишуся тут сама?
– Ні, доню. Ти багато страждаєш? Не втрачай мужності. Я ніколи тебе не покину. Моє Непорочне Серце буде твоїм притулком і дорогою, яка приведе тебе до Бога.
Промовивши ці слова, Вона знову розкрила долоні й передала нам відблиск безмежного світла. Жасінта й Франциск, здавалося, були в тій частині світла, що підносилася до неба, я ж перебувала в тій частині світла, що розсіювалася по землі. Перед долонею правої руки Пресвятої Богородиці було Серце, оточене колючим терням, яке проколювало його з усіх сторін. Ми зрозуміли, що це було Непорочне Серце Марії, зневажене гріхами людей, яке бажало миру та спокути.
Коли видіння Непорочного Серця Марії зникло, Богородиця піднялася над деревом і віддалилася на схід. У цей час багато з присутніх побачили хмаринку, що злітала в небо на схід та чули звук, неначе грім. Після об’явлення всі люди повернулися додому. У Фатімі саме в цей час закінчувалася Служба Божа.
За матеріалами: sekretariatfatimski.pl

Comments are closed