ОБ’ЯВЛЕННЯ МАТЕРІ БОЖОЇ У ФАТІМІ 1917 РОКУ

ТРЕТЄ ОБ’ЯВЛЕННЯ
Третє об’явлення відбулося 13 липня 1917 року в тій самій годині й на тому самому місці. Після того, як з людьми помолилися розарій ми побачили знайомий відблиск світла і Діву Марію на скалистому дубі.
– Що Ваша Милість бажає від мене?
– Хочу, щоб ви прийшли сюди 13-го числа наступного місяця. Також хочу, щоб ви далі продовжували щодня відмовляти розарій на честь Пресвятої Богородиці Розарію, щоб досягнути миру для світу та кінця війни.
– Я хотіла би Вас запитати, хто Ви є, і сотворіть чудо, щоб всі повірили, що Ваша Милість нам являється.
– Приходьте сюди щомісяця. В жовтні Я скажу, хто Я, чого бажаю й сотворю чудо, щоб усі побачили й повірили. Жертвуйте себе за грішників і завжди, коли приносите будь-яку жертву, промовляйте: ”О Ісусе, це чиню з любові до Тебе, за навернення грішників і як надолуження за зневаги Непорочного Серця Марії.”
Сказавши ці слова, Богородиця відкрила долоні і з них вийшло яскраве світло. Промінь світла проникав землю, й ми побачили немовби море вогню у якому були занурені дияволи і людські душі, постаті яких були подібні до розпеченого вугілля котре плавало в цьому вогні. Ці постаті були вивержені з великою силою з середини вогню і падали зі всіх сторін немов би іскри під час великої пожежі, легенькі немов пух, без жодної ваги і рівноваги, посеред пронизливого, жахливого крику та виття, болю відчаю, викликаючи панічний страх. Демони відрізнялися від людей жахливими й огидними формами страшних і невідомих звірів, які були немов розпечене вугілля.
Перелякані, ми піднесли очі до Нашої Пані шукаючи допомоги, а Вона сповнена доброти і смутку промовила:
– Ви бачили пекло, куди йдуть душі бідних грішників. Щоб їх спасти Бог хоче розповсюдити по цілому світі почитання до Мого Непорочного Серця. Якщо це моє прохання виконається то спасеться багато душ і настане мир. Війна закінчиться. Але якщо люди не навернуться і не перестануть ображати Бога то під час понтифікату Пія ХІ розпочнеться друга війна, ще страшніша.
Щоби цьому запобігти, прийду, щоб просити про посвячення Росії моєму Непорочному Серцю і про Пресвяте Причастя жертвуючи його, як винагородження в перші суботи. Якщо моє бажання буде виконане, Росія навернеться і запанує спокій, якщо ні, безбожна пропаганда поширить свої хибні науки по світі, викликаючи війни і переслідування Церкви, добрі люди будуть терпіти (катовані, мучені), а Святіший Отець змушений буде багато терпіти. Різні народи загинуть. Наприкінці Моє Непорочне Серце восторжествує. Святіший Отець посвятить Мені Росію, яка навернеться, і через деякий час на світі запанує мир. У Португалії завжди зберігатиметься Догма Віри. Не говоріть цього нікому. Можете сказати лише Францискові.
Коли молитеся на розарії, промовляйте після кожної таємниці: ”О мій Ісусе, прости нам гріхи наші, збережи нас від вогню пекельного, запровадь усі душі до Неба, а особливо ті, що найбільше потребують твого милосердя”.
Наступила хвилина тиші, і я запитала:
– Чи Ваша Милість бажає від мене ще щось?
– Ні, сьогодні не бажаю більше нічого від тебе.
Об’явлення завершилося як і попередні. Богородиця повільно піднімалася на схід.
За матеріалами: sekretariatfatimski.pl

Comments are closed