Подяка о. Павла Гончарука парафіянам

Слава Ісусу Христу!

Дорогі брати і сестри!

Щиро дякую Господу за благодать служіння Вам, парафіянам Дунаєвецької парафії святого Михайла Архангела, а також філіальних парафій: Дем’янківці, Іванківці, Миньківці, Мушкутинці, Нестерівці, Залісці, Балин. Дякую Йому за усе добро, у творені якого, Він послужився мною. Хай Він буде прославлений!

Дякую Вам, брати і сестри, за усе добро та допомогу, яку так щедро від Вас досвідчував. Дякую дорослим, старшим, молоді і дітям! Дякую моїм співбратам священикам, Сестрам Монахиням, моїм найближчим співпрацівникам в канцелярії і на кухні, в закристії  і по господарстві, в катихизі і дитячій світлиці, спільнотам в їх різному служінні і всім, участь яких забезпечує функціювання цього Великого “організму”, яким є наша парафія. Дякую за ваші молитви, зауваження, поради, добре слово, терпеливість і розуміння. Все це глибоко закарбувалось в моєму серці і пам’яті, що буде породжувати приємні та теплі спогади.

Також перепрошую, особливо тих, хто відчув себе скривдженим через моє необачне чи емоційне слово, поставу чи неналежну увагу. Брати і сестри, Ви всі є для мене дуже дорогі і ні на кого в моєму серці немає ані злоби, ані обіди. Мені прикро, що для вас я був причиною болю, сліз чи хвилювань.

Господь кличе мене через Церкву до інших служінь, а Вам дає іншого Настоятеля, з котрим і через котрого Господь буде Вас провадити до святості. Огортайте його молитвою, повагою і допомогою, чого і я досвідчував від Вас.

Прошу Вас про молитву за мене, щоб я був вірним Приятелем Мого Господа, Ісуса Христа, якому Слава і Честь на віки вічні. Амінь.

Спаси Вас Господи!

Отець Павло Гончарук
Настоятель Дунаєвецької парафії святого Михайла Архангела
(22.08.2010–03.03.2018)

Comments are closed