Реабілітаційний центр

Чоловічий християнський центр

соціально-профілактичної допомоги

«НАДІЯ»

при парафії св. Архангела Михаїла в Дунаївцях
Будьте тверезі! (1 Пт. 5, 8)’
До нашого центру може прийти кожен, хто став залежним від алкоголю, наркотиків, тютюнопаління. Також може звернутися кожен, хто шукає духовного оновлення, духовної реабілітації.
Основний принцип, яким ми керуємося – це Божа любов та любов до людей, які потрапили сюди  через різні життєві ситуації. Стараємось показати всім, кого приймаємо до нашого центру Божу любов, щоб схопившись за неї вони більше ніколи з нею не розлучались. Нашим завданням є вказати шлях до спасіння, до Того, хто може звільнити від наркотиків, алкоголю та інших залежностей.
Курс реабілітації триває 1 рік, який поділений на 4 етапи під час яких людина ставить собі певні завдання та цілі. Також є відповідні правила та розпорядок дня, яких кожен хто тут перебуває зобов’язаний дотримуватися.
Наш центр екуменічний. Кожен хто до нас приходить залишається у своєму віросповіданні. Ми приймаємо людей з різних конфесій чи деномінацій.
Одним із пунктів реабілітації є праця по господарстві. В центрі є підсобне господарство, городня ділянка, трактор.
Після закінчення курсу реабілітації людина може залишитися служити в центрі, знову ж таки прийнявши відповідні правила. Хто має бажання може закінчити місіонерську школу. Ну і звичайно коли людина звільнилась від залежностей може повернутись до своєї сім’ї, родичів, близьких.
Наша адреса:
Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н., с. Залісці.
Контактні телефони:
+38 (068) 792-32-98
+38 (063) 799-30-78

Comments are closed