Реабілітаційний центр

Чоловічий християнський центр
соціально-профілактичної допомоги
«НАДІЯ»

Будьте тверезі! (1 Пт. 5, 8)’
До нашого центру звертаються особи, що стали залежними від алкоголю, наркотиків чи тютюнопаління. Також ті, хто шукають духовного оновлення (реабілітації).
Основний принцип, яким ми керуємося – це Божа любов та любов до людей, які потрапили сюди  через різні життєві ситуації. Стараємось показати всім, кого приймаємо до нашого центру Божу любов, щоб схопившись за неї вони більше ніколи з нею не розлучались. Нашим завданням є вказати шлях до спасіння, до Того, хто може звільнити від наркотиків, алкоголю та інших залежностей.
Курс реабілітації триває 1 рік, який поділений на 4 етапи під час яких людина ставить собі певні завдання та цілі. Також є відповідні правила та розпорядок дня, яких кожен хто тут перебуває зобов’язаний дотримуватися.
Наш центр екуменічний. Ми приймаємо людей з різних конфесій чи деномінацій. Кожен хто до нас приходить залишається у своєму віросповіданні.
Одним із пунктів реабілітації є праця по господарстві. В центрі маємо городню ділянку, трактор.
Після закінчення курсу реабілітації людина може залишитися служити в центрі, прийнявши відповідні правила. За бажанням можна закінчити місіонерську школу. Ну і звичайно, коли людина звільнилась від залежностей, може повернутись до своєї сім’ї, родичів, близьких.
Наша адреса:
Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н., с. Залісці.
Контактні телефони:
+38 (068) 792-32-98
+38 (063) 799-30-78

Інформація актуальна станом на червень 2016 р.

Comments are closed