Віднова в Святому Дусі

В нашій парафії активно діє спільнота Віднови в Святому Дусі, яка має назву “Ісуса Христа – Царя Всесвіту”.
Наша спільнота виникла понад 15 років тому, і нараховує близько 30 осіб, які бажають спільно йти на шляху до Бога та виконувати Його волю, йдучи за натхненням Святого Духа; прагнуть разом розвиватися, зростати у вірі та нести Добру Новину до сердець усіх людей.
Спільнота живе та діє на основі Святого Письма, Катехизму Католицької Церкви та Статуту затвердженого настоятелем. Будучи частиною Церкви, спільнота черпає з Її великої духовності, чинить послух Церковній ієрархії та співдіє з усіма структурами, рухами та спільнотами.
Згідно зі Статутом, ми будуємо наше життя на:
1. Особистій молитві
2. Спільноті
3. Служінні в парафії
Для здійснення своєї місії Спільнота Ісуса Христа – Царя Всесвіту проводить:
Щотижневі молитви (молитви прославлення, подяки, прохання, покаяння..)
Зустрічі в малих групах (зі спільною молитвою, слуханням Святого Письма та діленням)
Формаційні зустрічі та спільні відпочинкові зустрічі
Реколекційні виїзди
Однією з основних форм зовнішньої діяльності спільноти є проведення євангелізації та катехизації, тому багато членів нашої спільноти є аніматорами та катехитами. Ми проводимо парафіяльні реколекції, Семінари Віднови Віри (REO), курси Альфа та РУАХ, сесії Школи Християнського Життя і Євангелізації. Передусім намагаємося проголошувати Євангеліє серед наших близьких та знайомих через особисте свідоцтво цілим нашим життям.
Спільнота також веде харитативну діяльність: займаємось складом одягу Caritas та церковним магазином.
Спільнота “Ісуса Христа – Царя Всесвіту” належить до всесвітнього католицького руху Віднови у Святому Дусі, та є членом “Об’єднання Католицьких Спільнот”. Рух Віднови у Святому Дусі є відомий також як “Католицька Харизматична Віднова” і не є одноманітним рухом у світовому масштабі. На відміну від більшості рухів, він не має одного засновника або групи засновників, не має також і списку членів. Це дуже різноманітне об’єднання осіб і груп, які здійснюють різні види діяльності, часто незалежно одна від одної, на різних етапах розвитку і з різними акцентами. Ці особи та групи об’єднує одне і те ж досвідчення. Вони також ставлять перед собою одну й ту саму мету: оновити життя Силою Святого Духа. Це виражається через молитву, прагнення служити іншим і давати свідчення віри.

 

«Святий Духу, Утішителю, вдоскональ в нас те, що розпочав Ісус; дай, щоб молитва, яку ми звертаємо до Тебе від імені всього світу, була палкою, невтомною та наполегливою. Дай нам глибоке внутрішнє життя; апостольський запал, простертий на всі народи, бо вони відкуплені Христовою Кров’ю і є Його спадкоємцями» (Молитва Папи Йоана ХХІІІ).

Запрошуємо усіх на наші зустрічі, кожного вівторка о 19-00!
Контактний телефон: 067 302 17 98 /Людмила/
Відповідальний священник: о. В’ячеслав Кльоц

Comments are closed