Хто ми?

Парафія Святого Михаїла Архангела – це одна зі спільнот Римсько-Католицької Церкви в Україні. Наш храм, який також називають костелом, знаходиться в місті Дунаївці Хмельницької області. Парафія належить до Кам’янець-Подільської Дієцезії.
Інформацію про священників, які працюють у нашій парафії та філіальних парафіях можна знайти в розділі «Душпастирі». В парафії працюють також сестри-монахині зі згромадження Францисканок Місіонерок Марії.
Сьогодні в Дунаївцях проживає близько двох тисяч католиків. Під час Святих Мес у неділю чи у свято, в храмі присутні 600-800 осіб. Точну кількість парафіян назвати важко, тому що багато з них проживають у приміських населених пунктах.
Серед близько півтисячі осіб, які беруть активну участь у житті та розвитку парафії, є багато аніматорів, лідерів груп та навіть кільканадцять світських катехитів. В парафії діють різні спільноти, більшість з яких виникли з ініціативи мирян. «Кола живого Розарію», «Легіон Марії», «Віднова у Святому Дусі», «Спільнота ІІІ ордену святого Франциска», «Домашня Церква» – лише деякі з них. Більше інформації про різні парафіяльні групи можна знайти у розділі «Спільноти».

Comments are closed