Хто ми?

Парафія св. Михаїла Архангела – це одна із парафіяльних спільнот Римсько-Католицької Церкви в Україні. Католицький храм (який також ще називають костелом) знаходиться в м. Дунаївці Хмельницької області. Парафія належить до Кам’янець-Подільської Дієцезії .
Інформацію про священників, які працюють у нашій парафії та філіальних парафіях можна знайти в розділі «Душпастирі». В парафії працюють також сестри-монахині зі згомадження Францисканки Місіонерки Марії.
На сьогоднішній день у Дунаївцях проживає близько двох тисяч католиків. Під час Cвятих Мес у неділю чи свята в храмі присутні 600-800 чоловік. Точну кількість парафіян важко назвати, тому що багато з них проживають у приміських населених пунктах.
Серед півтисячі активних парафіян, які приймають безпосередню участь у розвитку і житті парафії, є багато аніматорів та навіть кільканадцять світських катехитів. В парафії діють різні спільноти, більшість з яких виникли з ініціативи парафіян. «Кола живого Розарію», «Легіон Марії», «Віднова у Святому Дусі», «Спільнота ІІІ ордену святого Франциска», «Домашня Церква» – це лише деякі спільноти та рухи, які діють при парафії. Більше інформації про кожну спільноту можна знайти в розділі «Спільноти».

Comments are closed